Jdi na obsah Jdi na menu
 

Výroční valná hromada SDH Bojov aneb Věk není překážkou!

Starostou bojovského sboru je pan Václav Zikán, jehož náměstkem a současně také jednatelem je pan Zdeněk Rychlý (aktivní pán, který již dlouhá léta vzorně vede kroniku Čisovic a Bojova), funkci hospodářky sboru zastává paní Eva Listíková a kromě těchto jmenovaných patří velké naše smeknutí i dalším členům sboru, jejichž činnost je navzdory vyššímu věkovému průměru úctyhodná. Podílejí se mimo jiné na čištění Bojovského potoka, spolupracují s místním Klubem dříve narozených Bojováků a svou účast přikládají také na zajištění různých kulturních akcí  ve spolupráci s Obecním úřadem Čisovice, jako jsou např. poznávací zájezdy za našimi památkami apod.

Výroční valná hromada SDH Bojov sálala velmi milou komorní atmosférou umocněnou výborným guláškem pana Zikána. Vyznačovala se také obdivem všech přítomných (nejen z našeho sboru SDH Čisovice) k obrovskému nasazení bojovských, s jakým stále drží svůj sbor pro mladší generaci a doufají, že budou moci již brzy ve svých řadách přivítat pokračovatele své pilné práce.

Bojovští bratři a sestry, držíme Vám palce, ať brzy naleznete další obětavé členy, kteří budou pokračovat v tradici Vašeho sboru, jenž tento rok slaví 105. výročí svého založení a na jehož oslavy se všichni moc těšíme!