Jdi na obsah Jdi na menu
 

Čisovické „Slavnosti sněženek“ pokračují….

V polovině prosince právě uzavřeného loňského roku jsme se sešli v prostorách Kulturního domu Čisovice, abychom uspořádali již třetí ročník tolik oblíbených „Slavností sněženek“. Oproti dvěma předchozím ročníkům nastala drobná změna na místě pořadatelském – záštitu nad organizací převzal náš sbor dobrovolných hasičů, což – jak pevně doufáme – nikterak nenarušilo příznivý dojem z celé akce pro všechny zúčastněné.

Jako v letech předchozích, i tentokrát čekala na všechny návštěvníky této oblíbené taneční zábavy krásná výzdoba v mysliveckém duchu, za kterou velmi děkujeme Marušce Elbogenové.  K tanci a poslechu již tradiční zahrála Malá muzika Nauše Pepíka, jejichž bohatý repertoár zahrnuje vše možné od lidových písní přes dechovku až po popové hity, a tudíž potěší svým zpěvem hosty všech generací. Doslova na dračku šly lístky do tomboly, a jak by také ne, vždyť v tombole bylo přes stovku úžasných zvěřinových cen, které byly předány výhercům při slavnostním výřadu za účasti zkušeného lesníka pana Ladislava Havliše.

Občerstvení měli také v režii naši hasiči, kteří připravili výborný zvěřinový gulášek a řízek s bramborovým salátem. Milovníci sladkého ocenili  pravý domácí štrúdl s bohatou „čepicí“ šlehačky.

A tak se jedlo, pilo, tančilo – a my věříme, že se Vám všem u nás líbilo a že „Sněženky“ si svou tradici udrží také (nejen) v tomto roce. Děkujeme Vám všem, kteří jste přišli se pobavit a občerstvit, děkujeme také všem, kdo zapojili při přípravě akce své síly. 

Petra Myslínová Cejpková