Jdi na obsah Jdi na menu
 

Akce sboru

Příspěvky

Cimbálovka opět nezklamala

20. 7. 2008

V pořadí druhý „Večer u cimbálu“, který pořádal náš sbor, se opět vydařil. Stejně jako v loňském roce nám zahrála cimbálová muzika ze Strážnice, tentokráte pod vedením primáše Martina Sochora.

 

Údržba cvičné louky

10. 6. 2008

Údržba naší cvičné louky, kterou jsme dostali od Obecního úřadu pro potřeby požárního sportu, je jednou z činností, která nepatří mezi ty nejoblíbenější. Sekání a zasévání trávy, sušení, hrabání a svážení na jednu hromadu. Skutečností zústává, že se při těchto činnostech objevují na louce stále stejné tváře.
 
Celý příspěvek | Rubrika: Akce sboru | Fotografie: Cvičná louka

Požár ZUŠ v Jílovém u Prahy

8. 6. 2008

Volání o pomoc na linku 150, uvěznění osob mezi plameny a rychlý zásah profesionálních i dobrovolných hasičů. ObrazekTo byl dopolední požár v učebnách Základní umělecké škole v Jílovém dne 7.června . Evakuace osob proběhla rychle a bez problémů, takže nedošlo k žádnému zranění. Po úspěšném zásahu následovalo veselí až do pozdních odpoledních hodin.

 

Čisovický Masopust po dvaceti letech

12. 2. 2008

ObrazekPo dlouhých dvaceti letech se naší obcí v sobotu 9. ledna opět vydal na svou dlouhou pouť masopustní průvod. Po dlouhé pauze byl rej masek úspěšný, nejenom pokud se týká škod a podobných neblahých následků ale také na základě četných kladných ohlasů. Negativní jevy nebyly žádné s výjimkou pádu masky geparda, který se spletl a zapomněl, že není obávaná šelma a spadl z plotu.
 

Cimbálovka v Čisovicích

25. 9. 2007

ObrazekZa další netradiční zábavou pro naše spoluobčany v podobě historicky prvního vystoupení Cimbálové muziky Pavla Múčky ze Strážnice, jsme opět mohli vidět místní Sbor dobrovolných hasičů. A že se tato ojedinělá akce líbila, bylo patrné i z toho, že ze dne 28. na 29. července se prostor před knihovnou a hasičskou klubovnou zaplnil do posledního místečka.

 

Hasičská liazka v novém kabátě

24. 9. 2007

ObrazekV našem Sboru dobrovolných hasičů se za uplynulý rok událo mnoho nového. Důležitou událostí byla i téměř generální oprava našeho vozu LIAZ CAS 25 a pokračující přestavba „hasičárny“. V obou případech se také projevila nebývalá aktivita mladých hasičů, kteří se na opravách podíleli velikou měrou.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Akce sboru | Fotografie: Oprava vozu LIAZ CAS 25 | Komentářů: 0

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5