Jdi na obsah Jdi na menu
 

Akce sboru

Příspěvky

Masopust v režii hasičů se opět vydařil

7. 2. 2011

Další ročník masopustního průvodu, který oživil před čtyřmi lety Sbor dobrovolných hasičů ve spolupráci s TJ Sokol Čisovice, opět prokázal, že se tradiční staročeská oslava konce zimy, zabíjaček a všeobecného veselí, dostává stále více do podvědomí obyvatel Čisovic a okolí.

 

Odpoledne plné her a moravské Vinobraní

27. 9. 2010

Pořádají Kolektiv mladých hasičů, SDH Čisovice a Svaz chovatelů

ZO ČSCHO Čisovice.

 

Hasičská zabíjačka

26. 3. 2010

Vzhledem k tomu, že ekonomická situace dobrovolných hasičských sborů není růžová téměř nikde, musí se nutně objevovat nápady na získání něco málo peněz na nutný provoz jinými způsoby. Někde se ženy a dívky nechaly nafotit na kalendář, jinde hasiči provozují i roznáškovou službu, naplňují se bazény a podobně. Proto se i naši hasiči rozhodli pro krok, který má k hasičině poměrně dost daleko. Pravou nefalšovanou staročeskou zabíjačku.

 

Sběr železného šrotu - podzim 2009

20. 9. 2009

V sobotu 19. září vyrazili hasiči tradičně na podzimní sběr všeho kovového, co obyvatelé našich obou obcí nepotřebují.

 
 

Čarodějnice – tajemná noc

1. 5. 2009

Ve čtvrtek 30. dubna, se stejně jako je tomu každý rok, ujali naši dobrovolní hasiči přípravy a dohledu nad samotným průběhem sletu a pálení čarodějnic.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Akce sboru | Fotografie: Čarodějnice 2009 | Komentářů: 0

Masopust 2009

19. 3. 2009

Druhý ročník našeho masopustního průvodu měl opět úspěch. A to nejenom v počtu masek, kterých bylo oproti loňkému roku, kdy jsme tuto tradici po mnoha letech společně s našimi sokolíky obnovili, ale také co se týká stále rostoucí oblibě u veřejnosti. S výjimkou jediného drobného problému, kdy se maska mladého údržbáře zcela oddala bujarému vselí u každého domu, takže musela být domů dopravena na zádech svých kamarádů, k žádné mimořádné událost nedošlo. I taneční zábava, kdy hudební produkce se úspěšně zhostili v našem kraji populární "Voltoni", byla úspěšná. Už jen proto, že zámky v kulturním domě se zavřely před pátou hodinou ranní.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Akce sboru | Fotografie: Masopust 2009

80 metrů nad zemí

3. 9. 2008

Skutečnost, že hasiči musí zvládnou situace, během kterých se o běžného člověka pokouší mrákoty, můžeme vidět denně v TV zpravodajství. Skutečnost je však mnohdy ještě mnohem horší.

 

Rozloučení s prázdninami

31. 8. 2008

Skutečně ve velikém stylu se rozloučili s prázdninovými a tím také i se soutěžními měsíci, čisovičtí hasiči.

 

Sběr železného šrotu

22. 7. 2008

Sběr železného šrotu se v naší obci konal v sobotu 20.9.2008. Sraz pro hasiče, který tuto rozsáhlou akci měli opět na starosti byl v 08:00 hod. před hasičskou zbrojnicí. Přesto, že účast byla povinná pro všechny zdravotně schopné členy, stejně jako tomu bylo v posledních letech, sešlo se jen aktivní jádro naší členské základny.

 

 

Cimbálovka opět nezklamala

20. 7. 2008

V pořadí druhý „Večer u cimbálu“, který pořádal náš sbor, se opět vydařil. Stejně jako v loňském roce nám zahrála cimbálová muzika ze Strážnice, tentokráte pod vedením primáše Martina Sochora.