Jdi na obsah Jdi na menu
 

Akce sboru

Příspěvky

Rekonstrukce hasičské klubovny

9. 4. 2014

Na jedné ze schůzí padla myšlenka možné rekonstrukce naší hasičské klubovny, zvané lidově parlament. Zejména se mělo jednat o změnu umístění vstupních dveří, abychom získali více prostoru a zamezili zbytečnému průvanu v chladnějších měsících. 

 

Masopust v režii hasičů se opět vydařil

7. 2. 2011

Další ročník masopustního průvodu, který oživil před čtyřmi lety Sbor dobrovolných hasičů ve spolupráci s TJ Sokol Čisovice, opět prokázal, že se tradiční staročeská oslava konce zimy, zabíjaček a všeobecného veselí, dostává stále více do podvědomí obyvatel Čisovic a okolí.

 

Odpoledne plné her a moravské Vinobraní

27. 9. 2010

Pořádají Kolektiv mladých hasičů, SDH Čisovice a Svaz chovatelů

ZO ČSCHO Čisovice.

 

Hasičská zabíjačka

26. 3. 2010

Vzhledem k tomu, že ekonomická situace dobrovolných hasičských sborů není růžová téměř nikde, musí se nutně objevovat nápady na získání něco málo peněz na nutný provoz jinými způsoby. Někde se ženy a dívky nechaly nafotit na kalendář, jinde hasiči provozují i roznáškovou službu, naplňují se bazény a podobně. Proto se i naši hasiči rozhodli pro krok, který má k hasičině poměrně dost daleko. Pravou nefalšovanou staročeskou zabíjačku.

 

Sběr železného šrotu - podzim 2009

20. 9. 2009

V sobotu 19. září vyrazili hasiči tradičně na podzimní sběr všeho kovového, co obyvatelé našich obou obcí nepotřebují.

 
 

Čarodějnice – tajemná noc

1. 5. 2009

Ve čtvrtek 30. dubna, se stejně jako je tomu každý rok, ujali naši dobrovolní hasiči přípravy a dohledu nad samotným průběhem sletu a pálení čarodějnic.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Akce sboru | Fotografie: Čarodějnice 2009 | Komentářů: 0

Masopust 2009

19. 3. 2009

Druhý ročník našeho masopustního průvodu měl opět úspěch. A to nejenom v počtu masek, kterých bylo oproti loňkému roku, kdy jsme tuto tradici po mnoha letech společně s našimi sokolíky obnovili, ale také co se týká stále rostoucí oblibě u veřejnosti. S výjimkou jediného drobného problému, kdy se maska mladého údržbáře zcela oddala bujarému vselí u každého domu, takže musela být domů dopravena na zádech svých kamarádů, k žádné mimořádné událost nedošlo. I taneční zábava, kdy hudební produkce se úspěšně zhostili v našem kraji populární "Voltoni", byla úspěšná. Už jen proto, že zámky v kulturním domě se zavřely před pátou hodinou ranní.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Akce sboru | Fotografie: Masopust 2009

80 metrů nad zemí

3. 9. 2008

Skutečnost, že hasiči musí zvládnou situace, během kterých se o běžného člověka pokouší mrákoty, můžeme vidět denně v TV zpravodajství. Skutečnost je však mnohdy ještě mnohem horší.

 

Rozloučení s prázdninami

31. 8. 2008

Skutečně ve velikém stylu se rozloučili s prázdninovými a tím také i se soutěžními měsíci, čisovičtí hasiči.

 

Sběr železného šrotu

22. 7. 2008

Sběr železného šrotu se v naší obci konal v sobotu 20.9.2008. Sraz pro hasiče, který tuto rozsáhlou akci měli opět na starosti byl v 08:00 hod. před hasičskou zbrojnicí. Přesto, že účast byla povinná pro všechny zdravotně schopné členy, stejně jako tomu bylo v posledních letech, sešlo se jen aktivní jádro naší členské základny.