Jdi na obsah Jdi na menu
 

Napiště nám svůj vzkaz. Slušné a vzkazy na úrovni nebudou smazány.
Hasiči
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ticho po pěšině

(admi pro Ferryho, 5. 4. 2008 9:39)

Nikdo nic neví, je klid. V to baráku se to slézá asi pořád,tak můžeme čekat na další mimořádku. Policie se údajně ani nezabývala tím, že ten zraněnej je v celostátním pátrání. Inu - pomáhat a chránit. Zřej mě to ale platí jen pro zločince.

Firma

(Ferry adminovi, 3. 4. 2008 19:17)

Vždyť toho kreténa snad ani nemaji v úmyslu propustit, co tady blbnul, aspoň se to povídá. Jestli je to pravda, tak je to pořádnej bordel! Ale protože se Ti neozvali, tak by tomu člověk i věřil, že toho blba ožralýho budou krýt. Já být na jejich místě, tak by výpověď bylo to nejmenší, co by dostal! Neví někdo něco víc?

Mlčeti zlato

(admin pro všechny, 1. 4. 2008 9:37)

Tak máme zase další námět do diskuze. Firma, jejíž vůz se zúčastnil akce "dvou šílenců" v Čískách se vůbec neozvala. Asi je pro ně důležitější, udělat vše pro to, aby se na incident zapomnělo. Než si na svém písečku zjednat pořádek. I kdyby nakrásně tvrdili, že čekali na ukončení vyšetřování, je to jen alibismus. Škoda, zdálo se, že jsou to jiní borci.

přežijou

(říhoun, 24. 3. 2008 22:13)

Toho jednoho údajně pustili na revers a ten druhej je prej stabylizovanej,ale jinak asi nic moc!

je to pruser

(cisovak, 24. 3. 2008 21:54)

njn to je v riti nevi nekdo neco novyho jak na tom sou?

fotka

(Ferry pro admina, 24. 3. 2008 9:03)

Jewtli je to tak jak řikáš,to by měnilo hodně situaci. A jestli ten jeho kámoš lhal a řídil ve skutečnosti sám, vypovídá to o solidaritě tý povedený partičky. Auto se přetočilo vzhůru nohama takže ten řidič moh přelítnout na druhou stranu,ale to si určitě policie přezkoumá. A my můžeme jen doufat,že se podobná hrůza už nebude tady opakovat.

úklidovka

(admin pro Ferryho, 23. 3. 2008 22:40)

Přesně tak, o tom to je, protože ta firma skutečně nevypadá na to, že by se zabývala nadšeně podobnými blby. Navíc dnes jsme ještě zkoumali fotky a je tu jedna zajímavost. Ten chlapík ležel zaklíněný mezi dveřmi a karoserií na straně spolujezdce. Chápu, že některé nehody jsou podivné,kdy působí síly, které by člověk jen těžko odhadoval. Ale tohle spíš vypadá na to, že řídil ten zaměstnanec, kterému se nic nestalo. A to už je také jiné kafe.Viz foto 01a.No začíná se to pěkně vybarvovat. Ale uvidíme, co na to policie.

Úklidovka-pro admina

(Ferry, 23. 3. 2008 18:50)

Ta firma fakt nevypadá špatně, třeba se ten kretén doposavad neprojevoval, proto požíval jejich důvěry, možná ani oni tím pádem nevěděli, co vlastně pro ně pracuje. Ale to se ukáže časem, doufám, že Ti na dopis odpověděj. Počítám, že jim půjde o dobrý jméno firmy, tak předpokládám, že asi jo. Každopádně doufám, že si na ty ptáčky zpěváčky opilečky z toho baráku policie pořádně posvítí a už nastane aspoň trochu klid. Na místě nehody jsem přímo nebyl, ale umím si představit, jak asi vyšilovali. A puberta s nima mlátila, i když se stalo neštěstí. Uvidíme, jak se to všecko vyvine.

Ještě k něhodě

(admin, 23. 3. 2008 15:00)

Pro vaši informaci,očekávám nějakou odpověď na dopis od firmy,které patřilo to auto.Jsem zvědavý,jak se k tomu postaví.Jestli vůbec věděli,že mají mezi zaměstnanci takového blba.Zatím to vypadá na seriózní podnik,který nabízí své služby ambasádám a ministerstvům.Ten šašek mohl být skutečně jen výjimka.

ještě k něhodě

(admin, 23. 3. 2008 14:55)

Přátelé, ono to vypadá, že si tam zadělali na pořádný průšvih všichni,co se tam slézají. Něco se na ně valí a je to jedině dobře. Nakonec to bylo vidět, co hrnulo před barák při té nehodě. Jedno jelito vedle druhého, nikdo z nich nepomůže kamarádovi, který se tam válí v bezvědomí pod auťákem. Jsou schopný jen hysterických výlevů. To už asi nebyl jen alkohol. Ale je dobře, že o tom doupěti policie ví a bude ho monitorovat.

Pro admina a říhouna

(Ferry, 23. 3. 2008 10:11)

Jsem rád, že nejsem jediný, kdo to takhle vidí! Těch dvou mi není líto ani v nejmenším, spíš lituju každýho, kdo byl zrovna venku a vpodstatě byl v bezprostředním ohrožení. A v tom baráku, kde se slejzá ta povedená parta, bych nechal udělat pořádnou šťáru. Neni normální, aby tam byly děcka bez dozoru spolu s hromadou nějakejch individuí pochybný pověsti. Dyť se jedná o bezpečí všech občanů a slušnejch lidí, co se tady pohybujou. Kolem toho baráku je kolikrát o hubu jít. Lituju jejich sousedy, to je asi očistec mít něco takovýho za zdí.

alkohol zvítězil nad rozumem

(říhoun, 23. 3. 2008 8:32)

Přátelé takhle to vypadá,když se vytratí rozum a začne velet alkohol,kterýho ty hošani vypily opravdu dost! Každý,kdo se včera pohyboval cca od 10.00 po Čisovicích může mluvi o štěstí,že je na živu,protože co tihle dva včera na tý silnici předvedli se rovná IQ 0.0000 Takže si myslim,že to jinak než takhle dopadnout nemohlo!

Nehoda v Čisovicích

(admin pro Ferryho, 23. 3. 2008 6:52)

Tak to je správný názor. Kdo to v sobotu dopoledne zažil, co ty dva šílenci dělali na silnicích v okolí Čisek, tak Ti musí dát za pravdu. Řidič, pokud přežije tak s následky, to bude mít jako poučení na celý život. Měl by se také zpřísnit dohled nad podobnými "jelity". Aby neohrožovali normální lidi. Jinak odhadem tu zasahovalo více než 50 záchranářů (hasičů a lidí ze záchranky), což je číslo docela slušný na tak malou obec. Blbečci, a v té pochybné partičce jich bylo dost, by se nedoplatili. Myslím, že bude stát za to, aby policie trošku zpřísnila dohled nad tím, kdo sem k nám vůbec jezdí.

Dopravní nehoda

(Ferry, 22. 3. 2008 20:19)

Zaplaťpánbů, že se nikomu z obyvatel Čisovic nic nestalo. To, co potkalo ty dva opilce je smutný, ale necítím vůči nim lítost. Mohli zabít dítě nebo kohokoliv jinýho, kdo by se tam náhodou připlet. Následky ať si nesou sami. Klobouk dolů před všema, který se podíleli jejich záchraně. Tvrdý důsledky tohoto odsouzeníhodnýho jednání ať si ty dva hazardéři nesou sami. Měli by uhradit veškerý náklady všech jednotek, co dneska zasahovaly.

cítíme s Vámi

(od hasičů z Mníšku, 17. 3. 2008 21:37)

Rádi předáváme prostřednictvím našich stránek vzkaz pro rodinu paní Ochtábcové a pana Brůčka z Bojova od hasičů z Mníšku pod Brdy.

I my děkujeme za uznání ale i pro nás to je nevídaná událost v takovém rozsahu. Cítíme s Vámi! Shledání za lepších okolností uvítáme. Za SDH Mníšek Jiří Vlček velitel sboru.

Za poděkování ....

(Horák, 17. 3. 2008 19:48)

Děkujeme za poděkování nejenom od postižené rodiny, ale také od paní Kropáčkové. Chápeme, že pro celou rodinu je to velmi složitá situace a proto nás o to více těší, že i v tak složité životní situaci dovedete ocenit práci hasičů. I přesto, že nikdo nemohl odvrátit tak hrozivé následky, všichni zasahující hasiči skutečně prokázali svoji připravenost pro pomoc bližním. Přejeme Vám rychlé překonání této rodinné krize s přáním, abychom se sešli při mnohem zábavnějších situacích, než tomu bylo v pátek odpoledne. Držíme Vám palce a ještě jednou děkujeme.
Vratislav Horák
Starosta SDH Čisovice
P.S. Poděkovaní samozřejmě předáme i na sbory do Řevnic, Mníšku pod Brdy a Jíloviště.

Poděkování

(Helena Ochtábcová a Milan Brůček, 17. 3. 2008 18:19)

Rádí bychom,touto formou poděkovali všem kteří se účastnili pátečního zásahu v Bojově,kdy nám doslova před očima mizelo to co jsme vlastnili. Doufáme, že se, se všemi zůčastněnými budeme vídat při hezčích příležitostech než takovýchto. Přejeme všem hasičům oheň jen na cvičišti a ne na bojišti. Moc všem děkujeme.

Poděkování

(Paní Kropáčková, 17. 3. 2008 17:35)

Veřejně bych chtěla moc poděkovat našim hasičům za páteční zásah v Bojově. Bylo až neuvěřitelné s jakou rychlostí a nasazením byli na místě požáru a nelze než konstatovat, že své nepostradatelné role v obci se zhostili na jedničku.
Ještě jednou dík, i když bych si přála, aby k takovým situacím už u nás v obci nedocházelo!!!!

jarní úklid

(admin pro Zdeňka, 17. 3. 2008 10:32)

Ahojky, Zdenku, otázka jarního úklidu je polemizování hodná. Pokud to dobře počítám na pracovnici OSH to dělá 20 korun na hodinu. To skutečně není mnoho, a pokud se 50 procent vrací na hasiče???
Co se týče platu starosty, není to podle nás o tom, jestli si má starosta o něj říkat nebo ne. Ale je to o tom, že tahle funkce už by měla být uvolněná. Takže ten jarní úklid není o úklidu na okrese. Chraň příroda. Ale opakuje se pořád ta stará dobrá písnička- "My vám („dobrákům“) vyjdeme vstříc. Po povodních se tahle podivná skladba hrála nahlas zhruba 4 měsíce, pak se na ní zase zapomnělo. Obyčejně, když se udělá roční bilance, viz Hasičské noviny, tak se někde najde nějaký politický odvážlivec, který se nechá slyšet, že dobrovolní hasiči by měli mít lepší podmínky. Potom si sebere potřebné hlasy před volbami a zase je ticho po pěšině. Nakonec jsou ale okresy, kde mají i dva zaměstnance placené na plný úvazek, takže někde to jde. Je to samozřejmě o penězích. Ale to pořád ještě není to podstatné. Sám asi nejlépe víš, jaké nasazení představuje funkce starosty OSH. Spočítej si kolik času bys potřeboval, abys tu funkci mohl vykonávat tak, aby byl okres skutečně zabezpečený. Dnes to tak není, i když z Tvého hlediska ano, protože tomu věnuješ vedle vlastní práce mraky hodin z volna, po nocích a podobně. Myslím, že názor, že tato funkce by měla být uvolněná a placená (a to dobře) není názor jen náš, ale troufnu si tvrdit, že 95 procent dobráků z PZ. Takže je to náš názor, a máme pocit, že bychom se taky měli za svého okresního starostu taky brát. A co se týká hrdosti a nadšení, pomoci bližnímu, o tom víme u nás dole taky své. Kdybychom tohle neuznávali, tak je nás jako v Bojově, nebo skončíme tak jako Na Řitce nebo v Černolicích. A skoro na závěr, jaká je to hrdost, když potom slyšíme, že se chodí "žebrat" o peníze i do pivovaru. To je spíš ostuda, ale opět těch nahoře, že to sem nechali dojít. A přitom někdo nahoře se jen směje a říká si,: "Vždyť ono to nějak dopadne, jako vždycky."
Tedy pomoci ze strany státu se nedočkáme většinou nikdo, tak jak by byla potřeba. Dotace sice jsou, ale zřejmě jen pro "známé" a zbytek si nějak poradí, tak co se starat. Nakonec není neobvyklý názor, že "dobráci" si sami neumějí ani vyplnit žádost o dotaci, tak proč by o ní vůbec měli vědět. Takže asi se shodneme na tom, že něco se změnit musí. Ten systém, tak jak je nastavený, je prostě nevyhovující. Vždyť argument, že když propustíme 30 procent hasičů od HZS, tak jejich práci zastanou právě hoši od SDH, se tu nejednou objevil a to z hodně postavených úst. A přitom je to blábol, který si zaslouží naplácat na holou. Neočekávám od tebe souhlas, protože nechci, aby sis pod sebou podřezával větev směrem nahoru, ale předpokládám, že alespoň trošku a tiše se mnou budeš souhlasit.
No vida, a potom, že se tu nic neřeší. Ahojky

jarní úklid

(Zdeněk Mlejnský, 16. 3. 2008 16:56)

Koukám že byste začali jarní úklid,ale asi neznáte podrobnosri.Co se týká"platu starosty OSH" tak je to pouze na něm zda si o ty peníze řekne anebo ne. Bohužel z rozpočtu OSH na to není a na pracovnici dostáváme dost peněz, abychom ji za měsíčních 150 hosin zaplatili tři tisíce hrubého měsíčně. Minulý rok z toho bylo dáno zpět do hasičů 50%.
Nevzpomínejme na doby minulé a s hrdostí žijme dneškem a to hlavní pro co nás většina k hasičům šla - pomoc bližnímu - nám pomáhá se povznést na problémy a slibi.
Jinak já pravidelně o víkendech sleduji veškeré stránky SDH na okrese a jsem velice rád, že se takto hasiči prezentují.