Jdi na obsah Jdi na menu
 

Napiště nám svůj vzkaz. Slušné a vzkazy na úrovni nebudou smazány.
Hasiči
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nejsou to jen Saku a Štěpán

(Barbie, 9. 4. 2008 13:28)

Ahoj všichni, normálně sem nepíšu, ale poté, co jsem si přečetla Vaše příspěvky z posledních dnů, rozhodla jsem se také malinko přispět troškou do mlýna. Zdravím Kačku, Lukyna, Vráťu, Říhounka a ostatní. Průběh nehody již nechci hodnotit, učinili tak zde jiní. Já to, co kluci provedli, odsuzuji, řekla jsem to nakonec i přímo Kačce a spol., nicméně je to teď na policii, jak si s tím poradí. Přesto alespoň trošku oceňuji, že se Saku a Štěpán zde omluvili, doufám, že tato neblahá zkušenost je nějakým způsobem poučí do budoucna. Víc se v tom pitvat nebudu, nebyla jsem ani přímý svědek nehody. Chci jen říct, že to nejsou jenom tito dva hoši, z jejichž jízdy po naší obci šel strach. Zejména v posledních dnech značně trnu, když kolem mne prosviští jisté auto a děsím se chování řidiče. Všichni zasvěcení zcela jistě ví, koho myslím. Ta osoba jezdí jak šílená. Smutné na tom ale je, že pokud opravdu něco neprovede a může to být daleko horších rozměrů, nežli zde diskutovaná nehoda, nikdo s ní nic neudělá. Ale jak to bude pokračovat? Toho se opravdu bojím a rozhodně nejsem sama. Všem návštěvníkům těchto stránek přeji hezké jarní dny a pokud možno bez nehod a nepříjemných momentů, ahoj.

pozdrav

(pager, 9. 4. 2008 2:17)

cus kluci jak pak se mate ja docela spatne potom co se stalo ale to uz neresim doufam ze nebudete nastvany na me tak se uvidime o vikendu cus pager

Odezva na Říhouna

(Káča Pajrová, 9. 4. 2008 1:43)

Musím s Tebou plně souhlasit. Máš pravdu.....

tohle nevyřešíme

(říhoun, 8. 4. 2008 20:42)

Zdarec mám pocit,že by jsme měly diskuze o tom čí to byla nebo nebyla chyba nechat a jak tady bylo řečeno nechat to na odborníkách. To,že si nechaj namlátit ty frajeři "dobrovolně" hubu,tak to bych nechal asi bez komentáře!!! Začal bych tady řešit naprosto jiný věci,který se týkaj třeba hasičskejch,nebo obecních věcí! TAKHLE SE DOHADOVAT NEMÁ CENU!!!!!!

Ještě jednou ke klíčkům

(Káča Pajrová, 8. 4. 2008 20:15)

Magy má pravdu. bylo nás dost kdo jim chtěl vzít ty klíčky. Ale když někdo chlastá a pak je agresivní tak pochybuju že se to povede.... A hlavně oni byli první vzhůru až se stačili vzbudit ostatní tak oni už měli ty flašky v sobě a jezdili. A to že jsem dávala příspěvek v tolik hodin v kolik sem ho tam dala tak do toho Vám vůbec nic není. A hlavně sem byla naprosto vztřízlivá....
Já už bych se k tomu co se stalo 22.4. 08 Nějak nevyjadřovala. Protože akorát tady házíte vinu na toho kdo za to vůbec nemůže. Bohužel stalo se stalo. Buďme rádi že se nikomu nic nestalo.

Podepisuju se pod Tvůj příspěvek

(Ferry adminovi, 8. 4. 2008 17:16)

Díky kámo, napsals jim to dobře. To je sice hezký,že se omlouvaj, ale co kdyby fakt někdo "zařval"? Já být na jejich místě, radši pokorně sklopím hlavu a stydím se. Jak píše hasičský náčelník - práce by tady v obci bylo dost a dost,kterou byste mohli udělat jako malou náplast a omluvu zdejším lidem.Nechat si dát přes "ústa" zas takový hrdinství neni.V zájmu bezpečí nás všech můžeme jen doufat,že se podobná hrůza nebude opakovat.Ještě jednou dík za příspěvek velký hasičský šéfe,mluvíš mi z duše.

klíčky

(admin pro magyho, 8. 4. 2008 15:54)

Zdar, to chápu, ale bylo tam víc takových, kteří to zmáknout mohli a neudělali nic. To je to smutný.

chtěljsem odebrat klíčky od auta

(magy k 7.4.2008 10:14, 8. 4. 2008 15:42)

Zdravim Vráťo, jak jsi psal o tom,že nikdo nechtěl vzít klíče těm dvoum když pily.tak jsem se o to pokoušel , aleoni je dát nechtěli.začali nadávat a prostě jenechtěli dát.

omluva

(magy, 8. 4. 2008 15:16)

takže vážení,redaktor blesku teda nejsem. a každý člověk se splete.ja jsem koukal na obrazek bl¨bě.tak se hned nerozčilujte ,když se někdo blbě koukne. díky za pochopení Magy

nesmysly

(Adimn k nehodě, 8. 4. 2008 13:50)

Vzhledem k tomu,že se nám tady začínají objevovat už opravdu názory ústavních chovanců, tak bude potřeba předmětnou diskuzi k nehodě utnout. Pořádek ať si udělají dopraváci a zmíněná firma, zřejmě není potřeba hádat, odkud vítr vane.

nesmysl?

(admin pro QENTA, 8. 4. 2008 13:46)

O hlouposti tu lze skutečně pochybovat.A úspešně. Nevím u kolika nehod jsi se šášulo pohyboval,ale při této rychlosti,a navíc při uzpůsobení interiéru předmětného vozu se na druhou stranu nedostaneš jinak,než že tam prostě sedíš. Tohle ani nepotřebuje komentář, takže se vrať na zem a hraj si s autíčkama dál. Zřejmě navíc nemáš.

ADMIN

(QENT, 8. 4. 2008 13:33)

For admin-Chlapče zlatá hloupá,co to tady plácáš za nesmysly??Jestli si myslíš,že tělo v době nehody se ani nepohne,tak jsi srandovní.Ještě,že je netahali zadními dveřmi.Možná by jsme se dočkali tvé další geniální teorie,že auto jelo bez řidiče.Měj se amígos a příště zapoj mozek..P.S.-Nejsi redaktor Blesku???Tam jsou taky jasnovidci:-)))

Foto 01a

(admin pro Magyho, 7. 4. 2008 23:17)

Jasně to zní logicky.Ale potom bych potřeboval vysvětlit, od kdy je volant v Čechách na pravé straně ve směru jízdy. Sice neznáme výraz "pomocní hasiči", ale Ti právě mohou potvrdit, že to bylo sedalo spolujezdce. Pořádně si prohlédni fotku a představ si jak to vypadá v reálu, když si ji otočíš. Například foto 02 - to zcela určitě není levá strana vozu. Ale díky za snahu. Co jsi měl z geometrie????

Foto 01A

(Magy, 7. 4. 2008 22:31)

Pokud chcete říkat, že Štěpán neřídil a podkládáte to fotkou o1A, tak si ji nejdříve pořádně prohlédněte !!! Štěpán nebyl zaklíněn mezi dveřmi a sedadlem spolujezdce ale sedadlem řidiče !!! Pomocní hasiči, kteří mu poskytovali první pomoc a pak pomáhali záchranářům to můžou potvrdit, neboť celou dobu stáli nad ním !!!

Čisovice a nehoda

(starosta k nehodě, 7. 4. 2008 10:14)

Pokud bych to měl shrnout, abychom se mohli věnovat jiným důležitým problémům v této diskuzi, tak bych se zaměřil na několik bodů. Pokud bych reagoval na příspěvek z 07. 04. 2008 02:57-autoři Saku. Koivu a Štěpán, tak asi tolik. Z naší strany jsme dům, o kterém je stále řeč, nejmenovali. Za druhé omluva obyvatelům obce je sice hezké gesto, ale těžko z něho vyplyne, co jste si z nehody vzali za ponaučení. To,že se dobrovolně postavíte před hasičárnu a necháte si namlátit, to raději přejdu bez komentáře. Pokud máte pocit, že máte skutečně dobrou vůli a chcete to obci nějak vynahradit, můžete se aktivně zapojit i do pracovního procesu v rámci brigádnických hodin. Pokud se týká dalšího příspěvku o půl hodiny později, to si skutečně nezaslouží sebemenší pozornosti. Pokud se týká Káči, tedy asi tolik: Zkus se zamyslet sama nad sebou. Za prvé se nikdo ani slovem neotřel o vaši rodinu, tu začali jmenovat až Tvoji kamarádi. Pokud se týká osazenstva zmíněného domu, tak se nediv, že má jen negativní ohlasy. Když to konkrétně vezmu k oné nehodě – kdo z vás se našel, aby od toho vozu sebral klíče a zamknul je někam na bezpečné místo. A netvrď mi, že jste o tom nikdo nevěděl, že jezdí po obci a jsou pod obraz. Ještě u nehody jsme slyšeli právě od vaší party, že toho dost vypili a pak šli jezdit. Takže o hrdinství bych tady vůbec nemluvil. Těžko si také dokážeme vybavit, jaké by to bylo nám, kdyby se o nás někdo otíral. U nás máme kamarádství postavené na zcela jiných základech než jen alkoholu. Nakonec psát do diskuze až ve tři ráno, což je předpoklad, že tu také alkohol hraje svoji roli, to také neukazuje na nic hrdinského. Takže to zkus se nad celým případem zamyslet znova bez emocí a panáka a třeba dojdeš k podobnému názoru.
V. Horák
starosta hasičů

Čisovice a nehoda

(admin všem, 7. 4. 2008 7:13)

Tohle je k zamyšlení pro všechny. Zatím tady vyjádření z 07.04.2008 z 03:26 hod. nechávám, i když je to na smazání. Překvapuje však někoho, že někdo z podobnými vyjadřovacími schopnostmi se opije a potom jezdí autem jako pako? A vzkaz pro Saku.koivu: Hochu,až uvidíš na silnicích tolik mrtvých jako mnozí z nás,tak snad dostaneš rozum.Pokud však chceš s námi ještě někdy komunikovat,tak se nauč slušně a hlavně česky.

Čisovice a nehoda 22.4.08

(Saku.koivu, 7. 4. 2008 3:32)

Do Cisek prijedu 19.4.2008 a budu tam asi tak okolo odpoledne tak cekam.

Čisovice a nehoda 22.4.08

(Saku.koivu, 7. 4. 2008 3:26)

Než začnu něco psát. Tak mi to velice sere a vubec bych se nedivil nomu co jsem se pak doslechl,ze by jste nam byli schopni ustrelit palici ale budme rozumni nestalo se nikomu nic az na nas dva a jestli mate neco proti moji firme neboli firme co mi zamestnava tak ji to napiste!!! Jestli si myslite ,ze hlavne mi jde o sebe tak na to se vyserte!! kdyby to tak bylo tak se na vse vYseru a resim vse pro sebe a seru na to jak na to,co ten kluk co ridlil a jestli vlastne prezil. Ale po bitve je kazdz GENERAL,Tak jsem schiopen se postavit tomu co me osobne ceka od kazdeho z vas a postavim se bez boje kazde rane od vas!!!! A¨le nereste ten barak /!!!!!!!!!!!!!!! Jsem tam prijel se jen opit a najist a to cö bylo pak tak mi PROMINTE!!!!!!

K nehodě 22.4. 08

(Káča Pajrová, 7. 4. 2008 3:10)

Tak za 1. Přestańte si otírat huby o naší rodinu a o náš barák, o Vás se taky nikdo neotírá. Je to dost nechutný.... Jestli máte někdo nějakej problém tak ho přijďte říct osobně. Vůbec nic nevíte tak mlčte. Tohle je věc která mě může nejvíc nasrat. Když si někdo otírá hubu od někoho jinýho a přitom vůbec nic neví. Doce¨la by mě zajímalo jaký by to bylo Vám. Hlavně miluju tyhle hrdinský řeči přes net a do očí nikdo nic neřekne. Tomu řikám hrdinství. Jak už sem psala jestli bude mít kdokoliv z Vás problém tak mi to přij%dte říct a uvidíme co se stím dá dělat. Já do Čisovic jezdím ráda, ale nechci aby si někdo o nás otíral pusu..... Díky

Čisovice a nehoda 22.4.08

(Saku. Koivu a Štěpán, 7. 4. 2008 2:57)

Předem našeho komentáře, bychom se Vám chtěli sdělit že nás velice mrzí to co se stalo. Určitě bychom neřešili to co se děje u Pajrů, to s tím nemá nic společného. Holt nehoda se stala, hlavní roli hrál alkohol. Velice se omlouváme obyvatelům Čísovic za to co se stalo. Více by nás sralo to, kdyby se někomu něco stalo než nám. Sere nás to, jestli budete chtít tak až tam přijedeme tak se postavíme dobrovolně před hasičárnu a můžete nám rozbít držky!!!!!! JE NÁM TO LÍTO !!! Ale nejde to bohužel vrátit.... Saku. Koivu a Štěpán