Jdi na obsah Jdi na menu
 

Napiště nám svůj vzkaz. Slušné a vzkazy na úrovni nebudou smazány.
Hasiči
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Cimbálovka

(horep@seznam.cz, 1. 8. 2008 9:56)

Ahojte všichni!!
Moc pěkný report a luxusní fotečky!! Letošní Večer u cimbálu byl opět velmi vydařený, chtěl bych poděkovat za skvělou péči, jídlo, pití a výbornou společnost všem našim příznivcům, kamarádům a kamarádkám. Moc se nám u vás líbí a vždycky se už dlouho předem těšíme k vám do pohostinných Čisovic! Takže ještě jednou moc díky a ať žije Večer u cimbálu 2009 :-)
Vaše cimbálovka ze Strážnice

soutěže

(říhoun, 1. 7. 2008 15:58)

další akce -
ČÍM - POHÁROVKA 5.7. OD 12.00
KLÍNEC - POHÁROVKA 26.7. OD 13.00

soutěže

(admin pro říhouna, 1. 7. 2008 8:53)

Dík za seznam, navěsil jsem to na úvodní stránku, aby to méně "chápavější" nemuseli dlouze hledat.

soutěže

(říhoun, 30. 6. 2008 22:03)

dávám sem data soutěží,který sem našel na netu
5.7 ZALUŽANY - BRDSKÁ LIGA
6.7 SLOUP - BRDSKÁ LIGA
19.7 DUBLOVICE - POHÁROVKA
26.7 PROS.LHOTA - BRDSKÁ LIGA
27.7 CHOTILSKO - BRDSKÁ LIGA
2.8 LHOTKA - POHÁROVKA
2.8 ZALUŽANY - NOČNÍ
9.8 OBOŘIŠTĚ - POHÁROVKA
9.8 OBOŘIŠTĚ - NOČNÍ
6.9 NOVÁ VES POD PLEŠÍ POHÁROVKA
Zbytek soutěží,které ještě zjistíme se sem samzřejmě dopíšou.

Pro Leoše z Dolní Poustevny

(admin, 26. 6. 2008 8:39)

Ahoj, díky za pozvání, určitě se přijedeme podívat. Máme jen problém, že náš Matýsek už je taky odrostlejší dědula a spíš ho budeme šetřit. Ale chystáme se přijet alespoň na čumendu a podpořit tuhle zajímavou akci.

pozvánka

(leosjanek@seznam.cz, 25. 6. 2008 12:59)

Přijedte podpořit sraz Matýskářů do Dolní Poustevny.Více na www.sdhdolnipoustevna.wgz.cz

Výstava hasičů

(Zdeněk Mlejnský, 20. 6. 2008 16:53)

Nazdar hasiči, kdybyste náhodou neměli co dělat a našli kousek volného času,tak zavítejte do muzea v JÍLOVÉM a navštivte výstavu o hasičích našeho okresu.Je tam i kus Vaší historie.

snad to víde i dál

(říhoun, 21. 5. 2008 18:50)

Zdarec,doufám,že když pojedeme na 2 kolo tak neuděláme ostudu a obsadíme nějakou slušnou pozici,protože si myslim,že ta naše banda na to má!!!

Pro starostu OSH

(admin, 18. 5. 2008 12:11)

Ahoj starosto, děkujeme za gratulaci. Sami si vítězství ceníme o to víc, že jde skutečně o historický zlom, kdy obě naše družstva skončila na prvních místech. Navíc družstvo žen se v tomto složení sešlo poprvé den před závodem. Je to ale také závazek pro další období. Obhajoba výsledků je vždy mnohem horší. Ještě jednou díky.

Gratulace od starosty.

(Zdeněk Mlejnský, 18. 5. 2008 9:09)

Gratuluji soutěžním družstvůn na včerejší soutěži k předvedenému výkonu a konečnému pořadí.

Pro okresního starostu a také všem

(admin, 11. 5. 2008 8:40)

Ahoj starosto.Díky za příspěvek a na růžích skutečně neusínej. Nicméně je pravda, že jsme Ti dali za pravdu a jsme rádi,že z okresu směrem k nám dolů, je cestička vyšlapaná.Určitě ji budeme více využívat. Nakonec o tom to přeci je. K těm penízkům ze strany státu. Také jsme si to pozorně přečetli v Hasičských novinách a je pravda, že otázka zní. "Nechce si někdo hodně nahoře jen vykartáčovat hlavu od popela, který si tam průběžně sype?“ Velmi dobře si totiž všichni vzpomínáme, že jedna návštěva mezi představiteli SH ČMS a MV ČR proběhla hned po volbách. Dokonce to byla jedna z prvních návštěv na ministerstvu. Závěry byly stejné. Všechno se změní, peníze budou, bude legislativa a podobně. Výsledek se dostavil krátce na to. Začalo snižování stavů v HZS a "dobráci" zase ostrouhali. A podobných výkřiků za poslední léta zaznělo hodně. Tak jsme zvědaví, jak se to projeví nyní. Sami potřebujeme zásahovou výbavu a pokud to budeme shánět sami, prostřednictvím dotací, tak jde skutečně o běh na hodně dlouhou trať. Na jednu stranu se zvyšuje i tlak na „pětky“, aby začaly vyjíždět a to dokonce stále častěji, ale kluci tam mohou uhořet a v podstatě na jiné zásahy většinou výbavu nemají. Pravda, dálková doprava vody je taky hodně důležitá, ale tím to pro ně končí. Takže uvidíme. A budeme první, kteří začnou zpívat ódy, když se ukáže, že je to konečně jinak. Ještě jednou díky za virtuální návštěvu v Čisovicích a ahoj v sobotu v Klínci.

nejen Čisovákům

(Zdeněk Mlejnský, 11. 5. 2008 7:18)

Zdravím všechny,
pozor nechválit starostu,mohl by usnout na růžích./Ale jinak děkuji,velmi mě to potěšilo/.
Co se týká sportu je jeho snahou co nejvíce se přiblížit jedněm pravidlům a ne neustále dělat jiné úpravy.
Dobrá zpráva pro letošek je ,že z rozpočtu státu se uvolnila nějaká ta korunka na vybavení výstrojí JPO V. Přejme si,aby toto nebylo jednou z forem předvolebních kampaní našich politiků, ale konečné pochopení práce dobrovolných hasičů.

Tatra

(Hynek Obroučka, 5. 5. 2008 16:30)

Zdravím, mohl bych Vás požádat o kontakt na mailu hynda@email.cz - týká se to Vaší bývalé CAS Tatra 111. Předem moc děkuji. Hynek

všem

(admin, 25. 4. 2008 8:44)

Hlavně bych si dovolil ocenit, že o naše stránky je zájem a také to, že okresní starosta se věnuje i pročítání webovek sborů. To je velmi pozitivní. Názory ze spodku jsou hodně důležité.

Požární sport

(admin, 25. 4. 2008 8:40)

Ahojky všem diskutujícím po dlouhé době. Zdravím také starostu okresu a díky za příspěvek. Myslím, že se situace Tvým vyjádřením zklidnila. Někdo z jiných sborů se prostě snažil vyvolat jen paniku. Zřejmě je to taky kus té lidské závisti. Přitom je pravda, že ten zmíněný výfuk je v ofic. nabídce výzbrojny a tam si myslím, že nebezpečný šmejd nemůže být. Jinak jsem osobně velmi ocenil přístup okresu k jednotné závodní výstroji a pokud se to opravdu podaří udržet a zavést do podvědomí všech, tak klobouk dolů.

uvidíme

(říhoun, 25. 4. 2008 7:56)

Zdravim starostu,myslim si,že nejlepší bude to všechno vyřešit na místě konání soutěže.Co se týče výfuku tak si myslim,že by to tedy mělo být bez nejmenších potíží,protože je absolutně bezpečný není to žádné ¨SAMO DOMO¨,ale je oficiálně zakoupen. Jinak tě po delší době zdravim.

Pravidla PS

(Zdeněk Mlejnský, 25. 4. 2008 6:32)

Dokud budou pravidla tak se nedokáží dohodnout nikdy dva či více osob, subjektů atd.
Jestliže bude mít nikdo jiný výfuk,tak ho snad ze soutěže nevyhodím,proto že je jiný,ale bude mě spíše zajímat zda je konstručně řešen tak, aby nedošlo především ke zranění osob při pokusu.
Sport je postaven na čestnosti všeobecně a záleží na každém jednotlici jak to bude ctít.
S rozhodčíma na okrese je problém,protože opravdu kvalitních rozhodčí nemáme a je to i výzva pro ostatní,aby se jimi stali a drželi se přesného výkladu pravidel dané soutěže.
Jinak 1.kola Ps jsou na našem okrese doupřesněna prováděcí směrnicí. V tuto chvíli je na web. stránkách OSH .

pro všechny stejně

(admin pro říhouna, 14. 4. 2008 21:11)

Dávám Ti plně za pravdu, ale uvidíme jak se situace vyvine dál. Ono těch přehmatů a kliček, které požární sport provází je víc. Přitom je to právě požární sport, který by měl být postavený nejenom na přísných pravidlech, ale také na čestnosti. Nakonec hasičské desatero je o tom zářným důkazem. Viz – „Nehledej v dobrovolném sboru hasičském ni zisku, ni slávy…a také „Pamatuj, že na hasičském dobrovolníku se žádá povaha přímá, šlechetná a vlastenecká, v pospolitém jednání počestná a vlídná.“ A když se podíváš na některá družstva na některých soutěžích, tak pochopíš, že i do tohoto sportu pronikly všechny nešvary, které provází třeba hokej, fotbal a atp. Zkrátka podrazy a závist. Je hodně těch, kteří dokáží pro pochybné vítězství nasadit páky jakékoliv a hádat se do krve. Ale postav tyhle přeskákané závodníky k ohni a uhoří. A o tom to je. Ale je to v každém případě zajímavá diskuze, a tak se ptám:" Kdo další se přidá. Třeba někdo z okresu? Bratři je to hozená rukavice.

pro všechny stejně

(říhoun, 14. 4. 2008 20:50)

Zdarec právě dnes sem se dozvěděl,že když budeme mít na naší stříkačce nový výfuk,který se nepodobá původnímu,tak to bude bráno jako sportovní úprava a budeme s největší pravděpodobností v 1 kole požárního sportu diskvalifikováni,nebo dokonce nevpuštěni na závodní dráhu!!! Ovšem,když má někdo převrtanou pps z obsahu 1200 ccm kupříkladu na 1800 ccm,tak to úprava není????? Nezlobte se na mě milí páni rozhodčí a všichni,kteří s tím mají co dočinění je to v mých očích nespravedlivé a když chcete dělat stejná pravidla pro všechny,tak to dělejte se vším všudy a ne tak jak vás to v letu napadne. ZDRAVIM VŠECHNY HASIČE ČISOVICKÉ ZVLÁŠTĚ!!

zběsilci

(admin pro Barbie, 11. 4. 2008 6:04)

Ahojky, je to tak jak píšeš. Samozřejmě víme, kdo se za šíleným volantem skrývá. Pravda je taková, že skutečně s tím nikdo nic neudělá, dokud nedojde k maléru. Takže se můžeme jen dát na modlení a doufat, že se hororovému vozu nikdo nepřiplete do cesty.