Družstvo mužů

Příspěvky

První soutěž roku 2015 - Noční útočení ve Sloupu

19. 5. 2015

V sobotu 16. května jsme se zúčastnili první letošní soutěže v požárním sportu. A hned napoprvé jsme zvolili oblíbenou noční soutěž, kterou již tradičně pořádají naši okresní kolegové z nedalekého SDH Sloup - Noční útočení v JZD

Úspěšné I. kolo soutěže v požárním sportu

31. 10. 2014

Soutěž ve Staré Huti

24. 8. 2014

Noční útočení v JZD - Sloup 2014

21. 5. 2014

17. května 2014 se konala soutěž nazvaná Noční útočení v JZD, kterou pořádal SDH Sloup. Jednalo se již o 7. ročník této oblíbené noční soutěže v požárním útoku. Stejně jako loni jsme se účastnili i my čisovičtí, a to v kategorií mužů ve skupině PS12.

Čisovice druhé místo v prvním kole v PS 2011

29. 5. 2011

První kolo v požárním sportu pro okrsky 6,7a 8 se letos konalo v sobotu 28. května na louce v zátočině říčky Kocáby pod patronací SDH Malá Lečice.

Noční soutěž Zalužany 2008

3. 8. 2008

Další účastí našich sportovních družstev v tomto roce byla noční soutěž pořádaná SDH Zalužany.

I.kolo v PS okres Příbram

6. 7. 2008

Naše stará dobra sportovní parta vyrazila na soutěž i do sousedního okresu. Výsledek nic moc ale poslední jsme nebyli.

Přepište dějiny

18. 5. 2008

„Přepište dějiny", to byl legendární výkřik televizního komentátora při semifinálovém zápase v ledním hokeji na zimních olympijských hrách v Naganu, kdy jsme získali zlatou. Stejný výkřik můžeme používat i my. Poprvé v historii jsme vyhráli první kolo v požárním sportu a navíc obě družstva, mužské i ženské, současně získaly příčku nejvyšší.

Hasičská soutěž veteránů

27. 9. 2007

... aneb jak jsme vyhráli závod o přežití

Obrazek

Výraz veterán není až tak správný pro popis toho co se skutečně událo a hlavně s přihlédnutím k tomu, kdo se akce v sobotu dne 25. srpna zúčastnil. Vypůjčil jsem si ho však od jednoho našeho mladého hasiče, který na soutěži pořizoval fotografie a takto hanlivě své starší kolegy nazval.